Poznaj nasze produkty

Atrakcyjny wygląd, energooszczędność, łatwość obsługi i instalacji to cechy wyróżniające nasze produkty. Bez względu na to, czy są to okna dachowe, akcesoria czy schody strychowe, zawsze charakteryzuje je najwyższa jakość Roto.

Okna dachowe

Okna tej klasy wyznaczają standardy. Są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy stawiają na niemiecką sztukę inżynieryjną i nie akceptują żadnych kompromisów. Już podstawowe modele okien zawierają wszystko to, co wyróżnia Roto: jakość premium za rozsądną cenę.

Okna dachowe wykonane zgodnie ze sztuką rzemieślniczą kryją w sobie wartości firmy Roto i oferują jakość premium. Opracowane we współpracy z konstruktorami dachów zaspokoją każdą potrzebę klienta. Niezawodna jakość produktów jest zagwarantowana zarówno w zakresie prostego montażu, wysokiej efektywności energetycznej, jak i wyjątkowej trwałości.

Najlepszy wybór dla profesjonalisty. Meisterstück to okna mistrzowskiej klasy, z nawyższej półki pod względem wzornictwa i funkcjonalności. Tutaj można znaleźć największy wybór modeli, wersji szklenia, rozmiarów i materiałów. Dzięki wysokiej jakości i energooszczędności przekonują najbardziej wymagających klientów.

Okna specjalne

Okno fasadowe Designo R1

Wyłaz Lucarno R2

Okno wyłazowe Designo R3

Okno wyłazowe Designo R8

System oodymiający Designo R5

Dodatkowe wyposażenie

Kołnierze, maskowice, sterowniki i napędy elektryczne.

Akcesoria i zestawy przyłączeniowe

Oferujemy szeroką gamę dodatkowych akcesoriów uzupełniających oraz zestawów przyłączeniowych.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right

Schody strychowe

Precyzja i jakość wykonania.

Schody strychowe

Columbus produkuje schody dachowe od ponad 60 lat. Jesteśmy wynalazcami schodów nożycowych i schodów podłogowych.

Dowiedz się więcej o schodach keyboard_arrow_right
Właściwe okno dla twojego domu

Wyszukiwarka produktów

Szukasz okna dachowego i potrzebujesz porady? Skorzystaj z wyszukiwarki produktów Roto, aby znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

autorenew