Potrójna ochrona. Więcej komfortu.

Okno wysokoosiowe

Designo R7

Handwerk

Okna wysokościowe Roto Designo R7 posiadają innowacyjną podwyższoną oś obrotu umieszczoną w ¾ wysokości ramy. Skrzydło okna podczas otwierania "nie wchodzi do wnętrza", nie zajmując tym samym powierzchni pokoju. Ponadto okna dachowe Designo R7 posiadają pakiet 3-szybowy, system izolacji termicznej Termo-blok WD i folię paroizolacyjną, co gwarantuje wysoką energooszczędność, szczelny montaż oraz ochronę przed chłodem i utratą ciepła. Wysokoosiowe okno R7 obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej na dole, która posiada innowacyjną powłokę "Just Clean" zawierającą cząstki jonów srebra, które zabijają drobnoustroje, bakterie i grzyby. Klamka ta spełnia wysokie wymagania pod względem higieny i czystości.

Potrójna ochrona. Więcej komfortu.

Okno wysokoosiowe

Designo R7

Handwerk

Roto Designo R7 to okna wysokościowe, które idelnie sprawdzą się w pokojach na poddaszu o niewielkim metrażu. Oś obrotu umieszczona w ¾ wysokości ramy umożliwia otwieranie okna tak, by jego skrzydło "nie wchodziło do wnętrza". Ponadto okna dachowe Designo R7 gwarantują wysoką energooszczędność dzięki pakietowi 3-szybowemu, systemowi izolacji termicznej Termo-blok WD i folii paroizolacyjnej. Dodatkowym atutem Designo R7 jest ich nowoczesny design, który zawdzięczają oryginalnemu kształtowi oblachowania i jego atrakcyjnej kolorystyce — antracyt metallic. Okno wykonane z PCV może zostać pokryte okleiną drewnopodobną w kolorach złoty dąb (KG), sosna (KK) lub pozostać w kolorze białym PVC RAL 9016. Designo R7 może być również wykonane z drewna sosnowego zabezpieczonego lakierem transparentnym. Wysokoosiowe okno R7 obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej na dole, która posiada innowacyjną powłokę "Just Clean" zawierającą cząstki jonów srebra, które zabijają drobnoustroje, bakterie i grzyby. Klamka ta spełnia wysokie wymagania pod względem higieny i czystości.

Potrójna ochrona. Więcej komfortu.

Okno wysokoosiowe

Designo R7

Handwerk

Okna wysokościowe Designo R7 posiadają oś obrotu umieszczoną w ¾ wysokości skrzydła. System regulacji okna niweluje skutki pracy więźby dachu i ułatwia jego montaż. Ponadto fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej skutecznie minimalizuje mostki termiczne na styku okna z konstrukcją dachu. Dodatkowo okna dachowe Designo R7 gwarantują wysoką energooszczędność, dzięki potrójnej ochronie termoizolacji, w której skład wchodzi pakiet 3-szybowy, Termo-blok WD oraz folia paroizolacyjna. Wysokoosiowe okno R7 obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej na dole, która posiada innowacyjną powłokę "Just Clean", zawierającą cząstki jonów srebra, które zabijają drobnoustroje, bakterie i grzyby. Klamka ta spełnia wysokie wymagania pod względem higieny i czystości.

Potrójna ochrona. Więcej komfortu.

Okno wysokoosiowe

Designo R7

Handwerk

Dzięki osi obrotu umieszczonej w ¾ wysokości okna dachowego Designo R7, w czasie jego otwierania skrzydło okna "nie wchodzi do pomieszczenia". Tym samym nie zajmuje ono miejsca wewnątrz mieszkania oraz zapewnia bezpieczny i swobodny dostęp do otwartego okna na stojąco. Ponadto Designo R7 wyposażone zostało w potrójną ochronę termoizolacyjną — pakiet 3-szybowy, system izolacji Termo-blok WD oraz folię paroizolacyjną. Gwarantuje to wysoką energooszczędność, szczelny montaż okna oraz ochronę przed chłodem i utratą ciepła. Designo R7 posiada także 3 punkty ryglowania okna, a swoją wytrzymałość zawdzięcza 3 klasie bezpieczeństwa w przypadku drewna i 5, najwyższej klasie bezpieczeństwa, w przypadku PVC. Okno posiada 15-letnią gwarancję. Wysokoosiowe okno R7 obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej na dole, która posiada innowacyjną powłokę "Just Clean", zawierającą cząstki jonów srebra, które zabijają drobnoustroje, bakterie i grzyby. Klamka ta spełnia wysokie wymagania pod względem higieny i czystości.

Przykłady realizacji

Zalety produktu w skrócie

check

Pakiet szybowy

Energooszczędny Pakiet 3-szybowy wypełniony kryptonem zapewnia korzystny bilans energetyczny oraz chroni przed chłodem i stratami ciepła.

check

Energooszczędność

Fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej skutecznie minimalizuje mostki termiczne na styku okna z konstrukcją dachu, gwarantując optymalną temperaturę w domu i niższe koszty ogrzewania.

check

Atrakcyjny design

Nowoczesny kolor oblachowania – antracyt metallic.

check

Bezpieczeństwo

3 punkty ryglowania okna – podwyższona ochrona przed włamaniem.

check

Wygodna obsługa

Wygodna pozycja do mycia blokująca skrzydło pod kątem 120°, pozwala zachować okno w nienagannej czystości

check

Łatwy montaż

System regulacji okna – niweluje skutki pracy więźby dachu.

check

Wygodna obsługa

Skrzydło otwierane w ¾ wysokości ramy, co pozwala na swobodne uchylanie okna w pozycji wyprostowanej.

check

Dodatkowe akcesoria

Profesjonalny montaż i znaczna oszczędność czasu dzięki dodatkowym zestawom przyłączeniowym Roto.

check

Sposób otwierania

Oś obrotu w ¾ wysokości okna otwieranie klamką u dołu.

check

Energooszczędność

3 elementy termoizolacji w standardzie: Pakiet 3-szybowy Termo-blok WD Folia paroizolacyjna.

Specyfikacja techniczna

Dostępne rozmiary

Nasze okna dostępne są w nastepujacych, standardowych rozmiarach:

54 cm
65 cm
74 cm
94 cm
114 cm
78 cm
05/07
98 cm
05/09
06/09
07/09
118 cm
06/11
07/11
09/11
11/11
140 cm
06/14
07/14
09/14
11/14
160 cm
07/16

Materiał

PVC

Drewno

Okleiny drewnopodobne do okien z PVC

Złoty dąb (KG)

Sosna (KK)

Rodzaj sterowania

Manualne

Najwyższa energooszczędność

Szyby Roto

Wysokiej jakości szyby Roto gwarantują minimalne zużycie energii i optymalny klimat pomieszczenia. Opcjonalne dźwiękoszczelne szyby zapewniają niebiański spokój i ciszę pod dachem.

Szczegóły dotyczące szkła
Dodatkowe opcje szklenia
Gwarancja materiałowa na pękanie (szkło, okucia i rama) check
Pakiet 3-szybowy check

Przegląd

Rodzaj szklenia i właściwości

Dzwiękoszczelność Energooszczędność Szczegóły
Roto Pakiet 3-szybowy Standard
info
Zaciemnienie i ochrona prytwatności
Akcesoria wewnętrzne
archive
Dane CAD/BIM
zip, 275 KB
archive
Rysunki montażowe
zip, 2 MB
pdf
Karta produktowa Designo R7
pdf, 606 KB
pdf
Instrukcja montażu Designo R7
pdf, 3 MB
Właściwe okno dla twojego domu

Wyszukiwarka produktów

Szukasz okna dachowego i potrzebujesz porady? Skorzystaj z wyszukiwarki produktów Roto, aby znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przejdź dalej keyboard_arrow_right

Zobacz film

Roto_Hoch-Schwingfenster_WDF_R7_-_Funktionen
Aby odtworzyć video, zaakceptuj pliki cookies.
Okno wysokoosiowe Roto WDF R7 - funkcje okna
autorenew