Zadbaj o zabudowę wnęki okiennej.

Maskownica

Maskownica Roto wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji PCV to doskonałe rozwiązanie do wykończenia wnęki okiennej. Płyta idealnie dopasowuje się do nachylenia okna dzięki przemyślanemu systemowi nacięć, które pozwalają na swobodne jej wyginanie. Dodatkowym atutem maskownicy jest łatwy i ujednolicony montaż dla wszystkich okien dachowych linii Designo.

Zadbaj o zabudowę wnęki okiennej.

Maskownica

Maskownica Roto to doskonałe i łatwe w montażu rozwiązanie do wykończenia wnęki dachowej. Maskownica została wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji PCV. Ponadto płyta dzięki przemyślanemu systemowi nacięć ideanie dopasowuje się do nachylenia okna.

Zadbaj o zabudowę wnęki okiennej.

Maskownica

Maskownica Roto to designerskie i łatwe w montażu rozwiązanie do wykończenia wnęki okiennej. Płyta została wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji PCV, a dzięki przemyślanemu systemowi nacięć maskownica idealnie dopasowuje się do nachylenia okna.

Zadbaj o zabudowę wnęki okiennej.

Maskownica

Doskonałym rozwiązaniem do wykończenia wnęki jest maskownica Roto PCV, która dzięki nowatorskiemu systemowi nacięć, pozwalającemu na swobodne wyginanie płyty, umożliwia jej idealne dopasowanie do nachylenia okna. Kolejnym plusem maskownicy jest łatwy i jednakowy dla wszystkich okien dachowych Designo montaż.

Rodzaje maskownic

breitenteile-laengenteile-innenfutter
Okna pojedyncze
Dla rozmiarów standardowych: Designo i RotoQ.
verbindungsset-1x2-innenfutter
Połączenie okien 1x2
Dwa okna jedno nad drugim.
einbau-nebeneinander-innenfutter
Połączenie okien 2x1
Dwa okna obok siebie.
Właściwe okno dla twojego domu

Wyszukiwarka produktów

Szukasz okna dachowego i potrzebujesz porady? Skorzystaj z wyszukiwarki produktów Roto, aby znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przejdź dalej keyboard_arrow_right
autorenew