Klamka, drążki i zestawy pielęgnacyjne do okna dachowego

Praktyczne akcesoria, takie jak klamki z kluczykiem lub drążki teleskopowe do ręcznego zdalnego sterowania. Abyś cieszyć się oknami przez długi czas, polecamy nasze zestawy pielęgnacyjne.

Jakie akcesoria do okien dachowych oferuje Roto?

Perfekcja materiału

Klamki Roto

Atrakcyjny wygląd, ergonomia i wysoka jakość wykonania. W oknach Designo R4/R7 dostępne w kolorze białym i szare aluminium. W oknach Designo R6/R8 dostępne w kolorze białym i stal szlachetna. Wszystkie modele klamek dostępne są w wersji z blokadą na kluczyk.

Proste, praktyczne, wygodne

Drążek teleskopowy do manualnego sterowania oknami

Chcesz większego komfortu? Nasze akcesoria do obsługi mają do Państwa dyspozycji szereg przydatnych akcesoriów. Asortyment obejmuje teleskopowe drążki, jak również wyposażenie wewnętrzne i zewnętrzne. Idealne do oknien w miejscach trudno dostępnych bez elektrycznego sterowania.

Do drewna i tworzyw sztucznych

Praktyczne zestawy pielęgnacyjne

Aby przez długi czas móc cieszyć się oknami dachowymi Roto, okleinami wewnętrznymi i ochroną przeciwsłoneczną, polecamy nasze praktyczne zestawy pielęgnacyjne. Masz wybór pomiędzy trzyczęściowym zestawem pielęgnacyjnym do drewna lub plastiku. Oprócz specjalnego balsamu do drewna lub mleka do czyszczenia PVC, każdy z nich zawiera spray do armatury i uszczelniacz.

Właściwe okno dla twojego domu

Wyszukiwarka produktów

Szukasz okna dachowego i potrzebujesz porady? Skorzystaj z wyszukiwarki produktów Roto, aby znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przejdź dalej keyboard_arrow_right
autorenew