aussenrollladen-header_PL

Roleta z funkcją „Easy Charge“

Niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych.

Nowe rolety zewnętrzne zostały dodatkowo wyposażone w funkcję szybkiego ładowania „Easy Charge“, która pozwala na samodzielne wyjęcie i ładowanie baterii przez złącze USB w sytuacji, gdy ilość promieni słonecznych jest zbyt mała do jej samodzielnego naładowania. W ten sposób rolety „Easy Charge“ są zawsze gotowe do użycia. Kolejnym atutem nowych rolet Roto jest łatwy montaż bez wiercenia w ramie okna. 

Roleta z funkcją „Easy Charge“

Niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych.

Montaż rolet zewnętrznych klasy Premium stał się jeszcze łatwiejszy. Od teraz do ich instalacji nie trzeba wychodzić na dach. Rolety można wygodnie zamontować od wewnątrz, a instalacja baterii nie wymaga już żadnych narzędzi, gdyż jest ona teraz zintegrowana z silnikiem. Dodatkowo rolety zostały wyposażone w nową funkcję szybkiego ładowania „Easy Charge“, która pozwala na samodzielne wyjęcie i ładowanie baterii przez złącze USB. Ponadto nowy moduł słoneczny generuje jeszcze więcej energii słonecznej niż moduł z poprzedniej wersji.

Roleta z funkcją „Easy Charge“

Niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych.

Funkcja szybkiego ładowania „Easy Charge“ zamontowana w nowych roletach zewnętrznych Roto pozwala na samodzielne ładowanie baterii przez kabel USB w przypadku, gdy ilość promieni słonecznych jest niewystarczająca do jej naładowania. Dzięki temu roleta jest zawsze gotowa do użycia bez względu na warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem rolety jest jej łatwy montaż bez wiercenia w ramie okna. 

Roleta z funkcją „Easy Charge“

Niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych.

Funkcja „Easy Charge“ to nowość w roletach Roto do okien dachowych. Nowy moduł słoneczny generuje o wiele więcej energii niż poprzednie, a dodatkowa możliwość samodzielnego wyjmowania i ładowania baterii przy pomocy kabla USB pozwala na korzystanie z rolety zewnętrznej nawet w pochmurne dni. Dodatkowo funkcja zdalnego otwierania za pomocą pilota pozwala na ustawianie rolet również gdy okna dachowe są otwarte. Kolejnym atutem rolet „Easy Charge“ jest łatwość ich montażu bez użycia wiertarki. 

Akku-details

zwycięzca w ogólnej punktacji badania satysfakcji klientów na 2020 r. organizowanego przez TÜV Rheinland (Polska), przetestowany w katergoriach: jakość produktu, łatwość montażu oraz łatwość użytkowania. Obecnie testom poddawane są 3 rolety. Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie www.roto-dachfenster.de/testergebnisse.

 

Łatwiej, szybciej i wygodniej

Ulepszona roleta zewnętrzna i markiza zewnętrzna z modułem solarnym

Tak robią to profesjonaliści: bez użycia wiertarki. Sprawdź jakie korzyści daje nowa ulepszona roleta zewnętrzna i markiza zewnętrzna Designo Solar.

Aby odtworzyć video, zaakceptuj pliki cookies.
Nowa łatwość montażu rolety oraz markizy zewnętrznej Designo z modułem solarnym, sterowanych pilotem

Zobacz co zyskujesz

Nie musisz już wiercić
Włóż, przykręć i gotowe! Tak łatwo można podsumować etapy pracy przy montażu nowych wersji. Wszystkie pozostałe cechy produktów pozostają całkowicie niezmienione. Czynności montażowe są intuicyjne i można je wykonać wygodnie od wewnątrz pomieszczenia, bez potrzeby wchodzenia na dach.

Instalacja baterii bez użycia narzędzi
W nowej rolecie i markizie możesz zainstalować baterię bez użycia narzędzi, gdyż teraz jest zintegrowana z silnikiem. To jeszcze prostsze, szybsze i bardzo intuicyjnie rozwiązanie.

Nowa jakość
Nowy moduł słoneczny generuje jeszcze więcej energii słonecznej, niż moduł z poprzedniej wersji.

Zalety produktu

check

Łatwiejszy i szybszy montaż

Bez wiercenia w ramie okna

check

Funkcja ładowania „Easy Charge“

Wygodne ładowanie baterii przez przewód micro USB

check

Doskonała ochrona przed upałem

Przyjemna temperatura pomieszczenia latem

check

Przełącznik ścienny

Z funkcją pilota w komplecie z roletą

Chcesz w szybki i prosty sposób zamówić akcesoria Roto?
Przejdź do sklepu jednego z naszych partnerów.

Sklepy online naszych Partnerów

Chcesz w szybki i prosty sposób zamówić akcesoria Roto?
Przejdź do sklepu jednego z naszych partnerów.

Kup w sklepie internetowym keyboard_arrow_right
autorenew