hero-2x

Okno obrotowe

Klasyczne okno dachowe z osią obrotu w połowie wysokości ramy. Jest to najbardziej popularny sposób otwierania okien dachowych na poddaszach.

Dostępny jest również wariant elektryczny dla miejsc z utrudnionym dostępem do okna

Okno wysokoosiowe

Oś obrotu umieszczona jest w ¾ wysokości okna, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, nie zajmując tym samym powierzchni pokoju i umożliwiając swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Okno uchylno-wysokoosiowe

Dzięki podwójnemu systemowi otwierania okna dachowe Designo R8 wyróżniają się najwyższą funkcjonalnością spośród wszystkich oferowanych przez Roto produktów.

Szeroki kąt otwarcia, gwarantuje nieograniczony widok przez otwarte okno

Okna specjalne

Okno wyłazowe, wyłaz dachowy, okno kolankowe, system oddymiający. Dzięki oknom specjalnym Roto, możesz czuć się bezpiecznie! Jeśli chodzi o drogę ewakuacyjną, skuteczną ochronę przed powstawaniem dymu w razie pożaru, szybszy i bardziej bezpieczny dostęp na dach, czy niezakłóconą widoczność — Roto ma odpowiednie rozwiązanie do wszystkich zadań.

Rolety i markizy zewnętrzne

Skutecznym sposobem na ochronę przed promieniami słońca i upałem, a w zimie przed chłodem jest zatrzymanie ciepła poprzez dodatkową przegrodę od zewnątrz. Do tej roli doskonale nadają się akcesoria zewnętrzne Roto, które wyróżniają się maksymalnym komfortem obsługi, nowoczesnym wykończeniem oraz najwyższą funkcjonalnością.

Rolety wewnętrzne

Rolety są idealnym uzupełnieniem wystroju wnętrza oraz pełnią funkcje praktyczne, jak ochrona przed jaskrawym światłem, ochrona prywatności czy zaciemnienie pomieszczenia. Dostępna szeroka gama kolorystyczna, różnorodność modeli oraz materiałów pozwolą znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb użytkowników poddasza.

Moskitiera

Moskitiera na okno dachowe Roto to subtelna i skuteczna ochrona przed owadami. Zapewnia łatwy dostęp do klamki, a w wersji z tkaniną Transpatec® gwarantuje doskonałą przejrzystość dzięki cieńszej strukturze i zoptymalizowanej wielkości oczek. Z łatwością może być zamontowana jako rozwiązania pojedynczego lub w połączeniu z innymi akcesoriami.

Zestawy przyłączeniowe

W celu zapewnienia jeszcze lepszej wiatro-, hydro- i termoizolacji Roto opracowało zestawy przyłączeniowe, których zadaniem jest zwiększenie szczelności w najbardziej newralgicznych punktach łączenia okna z powierzchnią dachu, aby mieszkanie na poddaszu było jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne dla portfela jego mieszkańców.

Maskownica

Zadbaj o estetyczną i funkcjonalną zabudowę wnęki okiennej. Maskownica Roto wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji PCV to doskonałe rozwiązanie do wykończenia wnęki okiennej. Płyta idealnie dopasowuje się do nachylenia okna dzięki przemyślanemu systemowi nacięć, które pozwalają na swobodne jej wyginanie.

Schody strychowe

Oferta Roto to także schody strychowe — od tych najbardziej podstawowych, przez korzystną relację ceny do jakości, po komfortowe rozwiązanie zdalnie sterowane, a także schody strychowe połączone z wyjściem na dach płaski. Zastosowany system okuć pozwala na ich swobodną regulację. Są dostępne w wersji z aluminium i drewna.

Cenniki

Energooszczędność, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd, to tylko kilka cech wyróżniających produkty Roto. Dzięki naszym oknom dachowym uzyskasz komfort mieszkania i spokój na lata.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz porady lub odpowiedzi na pytanie? Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowo-Technicznym w Twoim regionie.

Nasz zespół ekspertów chętnie pomoże.

autorenew