Zdrowie, bezpieczeństwo i serwis: Roto startuje z trzema letnimi hitami

Funkcja "Just Clean": nowa klamka, która zabija drobnoustroje dla zdrowego i bezpiecznego życia | "Easy Charge": funkcja ładowania baterii przez micro-USB zapewniająca niezawodną pracę w każdych warunkach atmosferycznych. | Usługi serwisowe i usługi montażu rolet.

"Nasi klienci potrzebują dobrych argumentów, by wygrać projekty w sektorze prywatnym i komercyjnym", mówi Christoph Hugenberg, Prezes Zarządu Roto Frank Dachsystem-Technologie. "Dlatego też nasze nowe letnie hity oferują unikalne na rynku zalety, które będą przydatne zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym".
 

Trwała ochrona dzięki technologii „Just Clean”.

Wysokie wymagania pod względem higieny i czystości to temat szczególnie ważny w dzisiejszych czasach. Dbając o nasze bezpieczeństwo unikamy dotykania przedmiotów dłońmi lub ich ściskania na powitanie. Takie środki ostrożności są w pełni uzasadnione, gdyż podając dłoń na powitanie wymieniamy się większą ilością drobnoustrojów, niż ma to miejsce w przypadku pocałunków.  Istnieje nawet 150 różnych gatunków bakterii. Tysiące mikrobów zabieramy ze sobą do pracy czy domu, gdzie lądują następnie także na uchwytach okien dachowych. Roto rozwiązuje ten problem dzięki nowej, unikalnej klamce do okien dachowych z technologią "Just Clean". Nasza innowacyjna powłoka „Just Clean“ zawiera cząsteczki jonów srebrna, które zabijają drobnoustroje. W ciągu 24 godzin ich liczba ulega zmniejszeniu o 99,9 procent. Ponadto uszlachetniona powierzchnia zapewnia skuteczną i trwałą ochronę.

Więcej informacji

 

Niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych dzięki funkcji ładowania "Easy Charge".

Zewnętrzna Roleta Solarna Designo ZRO SF została niedawno ogłoszona przez TÜV Rheinland (Instytut badawczy) zwycięzcą testu.Teraz nasza roleta  klasy Premium staje się jeszcze lepsza!  Roto jako pierwszy i jak dotąd jedyny dostawca na rynku oferuje funkcję "Easy Charge" USB do ładowania baterii rolety zewnętrznej - dzięki temu panel solarny pozostaje przez cały czas gotowy do obsługi, nawet przy zbyt małej ilości światła słonecznego czy zabrudzeniach! Bateria jest po prostu podłączana do gniazdka elektrycznego standardowym przewodem z końcówką micro-USB, ładowana - i natychmiast gotowa do ponownego użycia.

Więcej informacji

 

Nowe możliwości serwisu 

Sezon letni, to czas, kiedy nasi klienci chętniej kupują rolety, a także okres, w którym wykonawcy mają wiele zleceń i odległe wolne terminy.  Aby wesprzeć naszych Partnerów oferujemy pomoc w postaci profesjonalnego montażu rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Z myślą o naszych Klientach, oferujemy również pogwarancyjne usługi naprawy produktów Roto. 

Więcej informacji

13 sierpnia 2020 r.

 

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew