Roto Okna Dachowe członkiem Stowarzyszenia EDG

Roto Okna Dachowe od kilku lat należy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe, które propagują rozwój budownictwa drewnianego w Polsce.

Członkami Stowarzyszenia są producenci materiałów prefabrykowanych oraz producenci materiałów dedykowanych do tego rodzaju budownictwa. Produkty Roto spełniają założenia stawiane przez Stowarzyszenie i są rekomendowane do stosowania w budownictwie energooszczędnych domów.

Celem Stowarzyszenia jest zwiększenie świadomości dotyczącej budownictwa energooszczędnego, tworzonego według jasnych zasad, które gwarantują użytkownikom odpowiedni standard korzystania z budynków przez długie lata. Umożliwia to stosowanie odpowiednich technologii i produktów, które wpływają na efektywność energetyczną budynku, a tym samym na niskie koszty jego użytkowania.

Produkty polecane przez Stowarzyszenie posiadają specjalne oznaczenia, którym są wyróżniane polecane przez nie produkty. To cenna referencja, która ma na celu promowanie produktów i rozwiązań najwyższej jakości, przyczyniając się do utrzymania wysokich standardów i profesjonalizacji branży.

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew