Pobierz pliki Roto w programie BIMobject Wszystkie informacje w jednym miejscu

Obiekty BIM to przyszłość inżynierii budowlanej. Roto oferuje wsparcie w efektywnym projektowaniu budynków i zamieszcza swoje produkty w formie plików 3D za pośrednictwem bazy danych BIMobject.

Na placu budowy liczy się bezpieczeństwo i czas rozumiany również jako oszczędność kosztów. Dobrze zaprojektowany budynek to pewność, że jeszcze zanim ciężki sprzęt rozpocznie pracę na budowie, wszystkie techniczne aspekty planowanej inwestycji zostaną szczegółowo sprawdzone i skonsultowane pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego. W BIM każdy model 3D jest cyfrowym prototypem fizycznych elementów obiektu np. okien dachowych. Dzięki temu można oszczędzić czas poszukiwania potrzebnych informacji. Baza BIMobject dzięki bezpośredniemu dostępowi do różnorodnych modeli i kosztów podnosi nie tylko bezpieczeństwo, ale także innowacyjność projektów.

Całą gamę produktów Rotomożna znaleźć w centralnie bazie BIMobject, dostępnej od lipca w wersji anglojęzycznej. Okna w różnym szkleniu i z różnych materiałów a także akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne dostępne są w najpopularniejszych formatach Archicad i Revit.

Zapraszamy do korzystania z BIMobject.

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew