Orły Roto po raz kolejny sięgają po zwycięstwo

Już po raz kolejny nasza drużyna: Orły Roto sięgnęła po zwycięstwo w Międzybranżowym Grand Prix Polski w Halowej Piłce Nożnej, które odbyło się w Lublinie w dn. 17-18 lutego 2018r.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów z całej Polski. Ze względu na dużą ilość zgłoszonych uczestników  drużyny  podzielono na 2 grupy.

W pierwszym dniu rozgrywek Orły Roto zmierzyły się z 4 przeciwnikami, firmami:  Sipma z Lublina, Syntos  z Oświęcimia, Wojskowymi Zakładami Inżynieryjnymi z Dęblina oraz  z firmą Z.U.P. Roztocze z Tomaszowa Lubelskiego.  Wyniki uzyskane w tych meczach przełożyły się na IV miejsce i zakwalifikowały naszą drużynę do rozgrywek Grupy B.

Kolejna tura rozgrywek odbyła się 18 lutego. Nasi sportowcy jak zwykle wykazali się ogromnym duchem walki i sportowym zacięciem. Wytrwałość i umiejętności poprowadziły ich wprost do zwycięstwa - I miejsca w grupie B na Międzybranżowym Grand Prix Polski w Halowej Piłce Nożnej.

Nasza zwycięska drużyna Orłów Roto wystąpiła w składzie: Jarosław Boguta, Dawid Bordzoł, Emilian Jankowski, Paweł Kowalski, Adrian Pawłowski, Emil Pawłowski, Paweł Prażmowski, Artur Szysiak, Piotr Wołowik, Maciej Ziemichut.
Złotym strzelcem tego spotkania był Paweł Kowalski, który dla naszej drużyny zdobył aż 4 bramki.

Wszystkim Panom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych w barwach Roto!

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew