Nowa definicja komfortu - Designo RotoComfort i8

Pierwsze na rynku elektryczne okno uchylno-wysokoosiowe zostało jeszcze bardziej zoptymalizowane. Designo RotoComfort i8 zostało wyposażone w nowy przełącznik ścienny w standardzie. Oznacza to, że użytkownik korzysta z jeszcze większej łatwości obsługi, podczas gdy profesjonaliści mogą nadal polegać na sprawdzonej łatwości montażu.

Jeszcze więcej możliwości i bezpieczniejsze sprzątanie

Okno RotoComfort i8 jest pierwszym w pełni automatycznym oknem, w którym napęd okna został całkowicie zintegrowany z jego konstrukcją, pozostając niewidocznym dla użytkownika poddasza. W celu zwiększenia komfortu obsługi poprzedni przycisk membranowy został zastąpiony przez przełącznik ścienny dostarczany w standardzie do każdego okna. Zarówno od dekarzy jak i od użytkowników nie jest wymagana żadna wiedza techniczna gdyż przełącznik jest już zaprogramowany. Ponadto przełącznik może być umieszczony w dowolnym miejscu w pomieszczeniu i tym samym spełniać wszelkie indywidualne wymagania projektowe.

Jeszcze większą wygodę zapewnia również nowy, zintegrowany przycisk czyszczenia. Służy do półautomatycznego przesuwania okna dachowego do pozycji mycia, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie szyby zewnętrznej.

Udowodniona łatwość instalacji

Roto utrzymało sprawdzoną łatwość montażu swojego rozwiązania. Okno RotoComfort i8 posiada zintegrowany z oknem pas do transportu, który umożliwia sprawny i bezpieczny transport okna na miejsce budowy. Wyposażone jest także w fabrycznie zamontowane wsporniki montażowe, Termo-blok WD oraz folięparoizolacyjną . Dzięki dokładnej regulacji sprężyn, napędu zamontowanego w niewidoczny sposób w ościeżnicy i okablowania, okno dachowe jest gotowe do montażu. To z kolei daje dekarzom większe bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy i zwiększa szybkość montażu.

Dzięki oferowanym przez Roto zestawom przyłączeniowym (MDA/AAS) zagwarantowane jest także profesjonalne połączenie okna z dachem, które w  połączeniu z pakietem 3-szybowym daje możliwość osiągnięcia efektywności energetycznej aż do standardu domu pasywnego.

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew