Certyfikat jakości

Roto otrzymało certyfikat jakości Stowarzyszenia Energooszczędne Domowy Gotowe. Jest on potwierdzeniem iż Roto jest dostawcą najwyższej jakości produktów służących do wznoszenia budynków energooszczędnych, prefabrykowanych i modułowych.

 

Roto otrzymało certyfikat jakości Stowarzyszenia Energooszczędne Domowy Gotowe. 
Jest on potwierdzeniem iż Roto jest dostawcą najwyższej jakości produktów służących do wznoszenia budynków energooszczędnych, prefabrykowanych i modułowych.

SEDG to organizacja zrzeszająca firmy, które chciałyby, aby budownictwo drewniane w Polsce zyskało na popularności i podążało tym samym za światowym trendem. 
Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe (EDG) zostało zarejestrowane w kwietniu 2017.

Członkami stowarzyszenia są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu konstrukcji.

Stowarzyszenie kładziemy nacisk na propagowanie prefabrykowanego budownictwa drewnianego, energooszczędność i pasywność budynków. Widząc zalety technologii prefabrykowanych Stowarzyszenie postawiło na budowę świadomości oraz dbałość o jakość i rzetelność wykonania wg. ujednoliconych wytycznych technicznych opartych na przepisach prawa.

Roto Dach- und Solartechnologie GmbH
autorenew