Grupa Roto

Okna dachowe i akcesoria.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jest niezależnym przedsiębiorstwem wywodzącym się z firmy Roto Frank Holding AG. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim. Drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów, gdzie zatrudnionych jest 450 pracowników. Na terenie całej Europy dla Roto pracuje ponad 1200 osób.

Rzeczy, które warto wiedzieć o Roto

Pionierskie rozwiązania dla Europy

Historia

Od 1935 roku Roto tworzy swoją historię. Założyciel firmy - Wilhelm Frank, był pionierem w rozwoju technologii okien dachowych. Dzięki jego innowacjom mamy dziś okna wysokoosiowe oraz wykonane z PVC.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right
Jakość nie zna granic

Zakłady produkcyjne

W trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Europie Roto projektuje i produkuje innowacyjne produkty klasy premium umpożliwiające oszczędność energii oraz podnoszące komfort życia na poddaszu.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right
Najwyższa jakość

German made

Konsekwentne wdrażanie niemieckich wartości w standardy i normy jakościowe buduje zaufanie naszych partnerów i klientów.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right
Dlaczego Roto?

Pięć powodów, dla których warto wybrać Roto

Znakomita wydajność energetyczna, wzorowa łatwość obsługi i montażu, to cechy wyróżniające nasze produkty. Bez względu na to, czy są to okna dachowe, akcesoria czy schody strychowe, wszystkie cechuje najwyższa jakość.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right
Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right
autorenew