Wybierz Roto

Stań się częścią naszego zespołu. Aplikuj teraz!

Procedura aplikacyjna

Nasze potrzeby rekrutacyjne dostosowane są do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Określając profil kandydata patrzymy w przyszłość. Wysoko cenimy i wspieramy takie cechy jak kreatywność, odpowiedzialność, oraz wysoki poziom identyfikacji z firmą Roto.

Wysoki standard działań w naszych procesach rekrutacyjnych potwierdza przystąpienie do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji, który jest dla nas wyznacznikiem działań w procesach rekrutacjyjnych.

Do aplikowania zachęcamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym jak i absolwentów. Dla absolwentów i studentów mamy także staże i praktyki.

Zobacz jak wygląda proces rekrutacji do naszej firmy. 

Krok 1 - Wysłanie aplikacji

Znajdź na stronie ofertę. Następnie wyślij aplikację online lub wypełnij formularz aplikacyjny.

Krok 2 - Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

Po analizie nadesłanych aplikacji, na pierwszą rozmowę zapraszamy wybranych kandydatów. Rozmowę przeprowadza Rekruter oraz Kierownik Działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Rozmowa trwa około 1,5 godziny. Jest to doskonała możliwość, żeby zaprezentować swoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy na oferowanym stanowisku.

Krok 3 - Druga rozmowa kwalifikacyjna

Jest to spotkanie z Dyrektorem Personalnym, w przypadku stanowisk inżynieryjno-technicznych również z Dyrektorem Produkcji. Celem tego spotkania jest weryfikacja Twoich kompetencji na oferowanym stanowisku oraz jest to okazja abyś mógł zadać pytania, które mogą pojawić się po I-szej rozmowie kwalifikacyjnej.

W celu dokładniejszego sprawdzenia Twoich umiejętności może być przeprowadzona próbka pracy z danego obszaru która trwa nie dłużej niż 1 godzinę.

Krok 4 - Witamy w Roto!

Każdy nowy pracownik bierze udział w szkoleniu mającym na celu efektywniejsze wdrożenie w nowe otoczenie pracy. Więcej o programach szkoleniowych znajdziesz na stronie - Co oferujemy.


Warto wiedzieć

  • Prześlij nam CV, list motywacyjny oraz świadectwa pracy (jeśli takimi dysponujesz)
  • Umożliwiamy załączanie dokumentów w formacie Word (doc, docx), PDF, JPG, PNG oraz GIF.
  • Maksymalna wielkość dokumentu wynosi 15 MB.
  • Pamiętaj, że dokumenty w formacie PDF i Word nie mogą być chronione przed odczytem ani zapisem.

W razie pytań – skontaktuj się z pracownikami naszego działu HR - rekrutacja.praca@roto-frank.com!

Podstawowe wymagania....

Jesteś osobą, która stawia na ciągły rozwój i jest w pełni zaangażowana w to co robi? To świetnie. W Roto nie ma nic ważniejszego niż chęć wspólnego doskonalenia się dla dobra naszych klientów. Jeśli dodatkowo cechują Cię: kreatywność, niezależność, odpowiedzialność i pasja – idealnie pasujesz do naszego zespołu.


W zamian....

Gwarantujemy miejsca pracy umożliwiające rózwój, dostęp do nowych technologii i nowatorskie podejście do rozwiązań. Oczywiście zapewniamy także odpowiednie wynagrodzenie, perspektywę awansu oraz szereg korzyści.

  • Indywidualny program wdrożeniowy
  • Pełna wyzwań, ciekawa praca
  • Firmowe programy zdrowotne
Więcej o benefitachkeyboard_arrow_right
Skontaktuj się z nami
Masz pytania dotyczące procesu aplikacyjnego, wolnych miejsc pracy lub naszej firmy? Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojej kariery w Roto.
Piktogram obsługi klienta
Human Resources
Zespół Personalny
autorenew