neue-innenausstattung-header

Nowe rolety wewnętrzne.

Prosty montaż: 4 kroki – 5 minut – przy każdym oknie dachowym.

Brzmi znajomo?

Chcesz coś szybko zamontować, ale już otwierając opakowanie, zdajesz sobie sprawę, że najpierw trzeba będzie porozkładać niezliczone elementy, zastanowić się jak należy je ze sobą połączyć, a dopiero potem to wszystko poskładać.

Tego nie będzie w przypadku rolet wewnętrznych Roto!
Wszystkie wkręty są już wstępnie zamocowane, co ogranicza do minimum liczbę elementów i etapów montażu. Dzięki przymocowanym paskom taśmy samoprzylepnej montaż staje się jeszcze prostszy: Wystarczy umieścić elementy we właściwym miejscu i je przykręcić. 
Gotowe!

A teraz najlepsze: Dzięki nowemu systemowi „Easy Fit” montaż rolet wewnętrznych staje się prostszy niż kiedykolwiek. Instalacja obsługiwanych ręcznie rolet zaciemniających, rolet Exclusiv, a także rolet plisowanych i żaluzji przebiega zawsze w ten sam sposób dla wszystkich modeli – bez względu, czy dotyczy Designo, czy RotoQ.

Zalety
  • System „Easy Fit” gwarantuje prosty przebieg instalacji rolet bez potrzeby korzystania z dodatkowej pomocy, zarówno w oknach Designo i RotoQ.
  • Łatwiejszy i szybszy montaż dzięki skróconej liczbie kroków do wykonania. Wszystkie potrzebne wkręty są już wstępnie zamocowane.

Filmy Montażowe

Aby odtworzyć video, zaakceptuj pliki cookies.
Einbau Designo Verdunkelungsrollo ZRV/Rollo Exclusiv ZRE | Bedienvariante Manuell | Neue Generation
Aby odtworzyć video, zaakceptuj pliki cookies.
Einbau RotoQ Verdunkelungsrollo ZRV / Rollo Exclusiv ZRE | Bedienvariante Manuell | Neue Generation
placeholder-small
autorenew