Roto_baner_na_strone_Kurt_Karl_PL_1124x375px

Kurt i Karl łączą siły

Specjaliści od dachów dbają o bezpieczeństwo.

Wsłuchaliśmy się w opinie naszych klientów: ich zdaniem Designo R6 / R8 Quadro to jeszcze bardziej zaawansowany model okna. To rozwiązanie klasy premium przekonuje większym bezpieczeństwem, większą łatwością montażu i lepszą wydajnością energetyczną. A ponieważ zdrowie naszych klientów jest dla nas również ważne, to oprócz innowacyjnych i solidnych produktów stowrzyliśmy rozwiązania ułatwiające montaż naszego nowego modelu Designo R6 / R8 Quadro. Pragniemy, aby dzięki nim montaż okna przebiegał w jeszcze łatwiejszy, szybszy i bardziej bezpieczny sposób.

Opracowane przez nas rozwiązania upraszczają obsługę, ułatwiają transport i montaż, odciążają kręgosłup oraz przyspieszają pracę. Jednocześnie okno jest chronione przed uszkodzeniami.

1. Zintegrowany z oknem pas do transportu Roto Kurt

Pasy do transportu okien  Roto Kurt są zamontowane standardowo po obydwu stronach ramy okna. Wystarczy sięgnąć, podnieść nowe okno Roto Designo R6 / R8 Quadro i przetransportować je aż na dach. Po użyciu trzeba tylko odciąć zaczep nożem tapicerskim.

Zaleta: Jedna ręka pozostaje wolna, a okno dachowe znajduje się pod kontrolą i jest chronione przed wywróceniem. Dzięki pasom transportowym wszystko przebiega jeszcze sprawniej: wystarczy przeciągnąć taśmę przez obydwa zaczepy i jazda w górę!

Dla pełnej kontroli podczas transportu okna dachowego.

2. Pas Roto Karl dla dwóch osób

Transport na budowie dużych okien dachowych jest bardzo trudny. Pas Roto Karl umożliwia przeniesienie ciężaru okien Roto Designo R6 / R8 Quadro na ramiona i nogi, gdzie znajdują się dwie najsilniejsze partie mięśni.

Zaleta: Plecy nie są napięte, a obiema rękami możesz chronić okno podczas transportu przed przechyleniem i zderzeniami. Pas do podnoszenia Karl umożliwia wygodne przenoszenie okien dachowych o długości maks. 180 cm i masie do 120 kg.

 

Poznaj Kurta i Karla w filmie

Kurt_und_Karl_-_Die_neuen_Roto_Kollegen_auf_der_Baustelle
Aby odtworzyć video, zaakceptuj pliki cookies.
autorenew