Wymiana okien dachowych

Dlaczego warto wymienić okna?

Okna dachowe stanowią niezbędny element wyposażenia poddasza. Zapewniają optymalną ilość światła oraz dopływ świeżego powietrza, a tym samym komfort mieszkania. Podobnie jak tradycyjne okna, z czasem nawet najlepsze okna dachowe będą wymagały wymiany. W naszym kraju pierwsze okna połaciowe zaczęto montować w latach
90-tych, co oznacza, że część z nich wymaga wymiany.

O czym warto wiedzieć?

Najczęstszym powodem dla którego właściciele poddasza decydują się na wymianę okien dachowych jest potrzeba poprawy szczelności i komfortu cieplnego całego budynku. Drugim powodem jest chęć lepszego doświetlenia poddasza. Bez względu na motywację, warto wiedzieć jak wygląda proces wymiany okien dachowych oraz jak się dobrze do tego przygotować.  

Konfigurator Światła Dziennego

Przyprowadź symulację ilości światła dziennego na poddasz, korzystając z naszego konfiguratora światła. Zobacz jak liczba okien dachowych oraz ich rozmiar wpływa na doświetlenie pomieszczeń i zdecyduj, jak ilość światła będzie dla Ciebie odpowiednia. 

Przeprowadź symulację keyboard_arrow_right

Metody wymiany okien dachowych

Najmniej czasochłonne rozwiązanie.

Bez ingerencji we wnękę okienną

Najczęściej stosowane rozwiązanie.

Wraz z wykonaniem nowej wnęki okiennej

Profesjonalny montaż

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wymianę okna wraz z wykonaniem nowej wnęki okiennej, czy tylko wymianie samego okna, pamiętaj o skorzystaniu z usług  doświadczonych fachowców. Nawet okno o najlepszych parametrach, niepoprawnie zamontowane, nie spełni swojej funkcji. Poprawny montaż gwarancje, że nowe okno dachowe pozostanie trwałe i będzie służyć przez wiele lat.

Wyszukaj dekarza w swoje okolicy keyboard_arrow_right
Poznaj nasze produkty

Produkty Roto

Zainspiruj się

Inspiracje na poddasze

Wybierz akcesoria wewnętrzne

Ochrona przed słońcem

autorenew