Glowna

Ochrona przed nagrzewaniem się poddasza

Uwielbiasz lato i ciepłe promienie słońca, ale wolisz odpoczywać w sypialni w niskich temperaturach? Upał szybko Cię męczy i dlatego wolisz trzymać go z dala od siebie? A może po prostu jesteś "typem zimnolubnym" i najlepiej czujesz się, gdy w domu jest chłodno? Rolety zewnętrzne Roto to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Rolety zewnętrzne Roto do okien dachowych zapobiegają przedostawaniu się promieni słonecznych na szybę i pośredniemu nagrzewaniu pomieszczenia. Dzięki temu klimatyzacja szybko staje się zbędna, ponieważ temperatura w pomieszczeniu wyraźnie spada już po zamknięciu rolety

Masz wybór:

  • Czy wolisz roletę zewnętrzną Roto, za pomocą której możesz także całkowicie zaciemnić pomieszczenia np. za pomocą zdalnego sterowania?
  • Czy zdecydujesz się na markizę zewnętrzną Roto, która napędzana jest np. modułem solarnym i za naciśnięciem jednego przycisku wpuszcza do wnętrza nieoślepiające światło dzienne, chroniąc jednocześnie przed nagrzewaniem?
  • A może zdecydujesz się na roletę zewnętrzną Roto Screen, którą wystarczy założyć, by jednym ruchem ręki zapewnić dopływ świeżego powietrza i przyjemną temperaturę?

Twój dom — Twoje zasady! Stwórz swoją własną przestrzeń do życia, w której będziesz czuć się komfortowo.

Rolety zewnętrzne

Skorzystaj ze sprawdzonych systemów rolet i markiz zewnętrznych Roto i ciesz się swobodą mieszkania w optymalnych warunkach.

 

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right

Ochrona przed promieniami słońca

Czy poczucie prywatności w domu jest dla Ciebie ważne? Czy chciałbyś patrzeć na ekran swojego komputera lub włączyć kino domowe w słoneczny dzień, tak aby światło słonecznie nie zakłócało Ci widoku i abyś nie musiał się przed nim całkowicie zasłaniać?

Roto oferuje proste i szybkie w montażu rolety wewnętrzne, które zapewnią prywatność i ochronę przed promieniami słońca, dzięki którym możesz zrealizować wszystkie te potrzeby w najkrótszym możliwym czasie i w najwyższej jakości premium. Masz wybór między roletami dziennymi,  zaciemniającymi, plisowanymi i żaluzjami, wieloma różnymi kolorami i wariantami.

Z roletami Roto możesz stworzyć komfortowe wnętrze, dokładnie takie, jak Ci odpowiada! Twój dom - Twoje zasady!

Rolety wewnętrzne

Indywidualny dobór systemów rolet wewnętrznych pozwoli Ci zadbać o właściwy klimat w Twoim domu. Sprecyzuj swoje potrzeby oraz określ przeznaczenie, a także charakter wnętrza, do którego chcesz dopasować nasze rozwiązania

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right

Ochrona przed owadami

Letni wieczór pod dachem często kończy się z szeroko otwartymi oknami: tak naprawdę chcesz tylko wpuścić trochę świeżego i chłodnego powietrza, zanim uchylisz okno dachowe lub całkowicie je zamkniesz. Ale zanim się zorientujesz, jesteś na polowaniu na irytujące komary, które chcą pozbawić cię snu. W ciągu dnia to muchy, osy i inne owady przyciągnięte przez zapachy kuchenne przedostają się do domu przez uchylone okno. 

Dzięki moskitierze Roto sam decydujesz, jakich gości przyjmiesz! To wysokiej klasy rozwiązanie montuje się do ramy okiennej w zaledwie kilku prostych krokach, a jego wytrzymała tkanina o drobnych oczkach natychmiast skutecznie chroni przed owadami w czterech ścianach. Tak długo, jak chcesz, mnóstwo światła i powietrza nadal dostaje się do pomieszczeń. Po zakończeniu sezonu moskitierę Roto można łatwo zdemontować i zamontować ponownie w przyszłym roku.

Moskitiera do okien Roto

Uwielbiasz, gdy latem przez otwarte okno do pokoju wpada świeża bryza - a jednocześnie nie chcesz, aby owady wlatywały do środka i sprawiały kłopoty? Chroń swój dom przed nieproszonymi gośćmi.

Dowiedz się więcej keyboard_arrow_right
Ochrona przed nagrzewaniem się poddasza

Rolety zewnętrzne na okna Roto

Ochrona przed promieniami słońca

Rolety wewnętrzne do okien dachowych Roto

Z moskitierą Roto bzyczenie jest zabronione.

Moskitiera do okien dachowych Roto

autorenew