baner_lastr_1124x633px

Niezawodna ochrona przed zimnem

Większy komfort oraz niższe rachunki

Okno dachowe ma wpływ nie tylko na ilość światła i klimat pomieszczenia, ale także na temperaturę. Obecnie szczególnie dużą uwagę zawracamy na energooszczędne rozwiązania, dlatego oferujemy roletę zewnętrzną Roto, która w połączeniu z oknami z serii Designo i RotoQ zapewni dodatkową izolację termiczną oraz ochronę przed zimnem, a tym samym niższe koszty ogrzewania

Roleta Zewnętrzna

Im mniej ciepła wydostanie się z pomieszczeń mieszkalnych lub roboczych, tym większe prawdopodobieństwo, że zaoszczędzimy cenną energię grzewczą. Dzięki roletom zewnętrznym Roto stworzymy ciepły i przytulny klimat na naszym poddaszu. 

lamele_ZRO@0_25x

Dwuścienne lamele 

Gdy zimne powietrze, śnieg lub nawet słońce uderza w szybę okna dachowego, ma to wpływ na temperaturę w pomieszczeniu. Dwuścienne aluminiowe lamele działają jak tarcza ochronna i nie dają szans wiatrowi i złej pogodzie. 

otwarte_okno_Roto

Świeże powietrze nawet przy zamkniętych roletach

W chłodniejszych porach roku konieczne jest regularne wietrzenie pomieszczeń, aby zapewnić wymianę powietrza i zapobiec rozwojowi pleśni. Roleta zewnętrzna Designo może pozostać nawet całkowicie opuszczona przy otwartym oknie dachowym. 

pro_sse_zro_s_5857_des_107

Wysoki komfort obsługi

W zależności od wersji roletę można otwierać i zamykać za pomocą nadajnika ściennego lub ręcznego. W wersji Designo Solar w zestawie znajduje się panel słoneczny z funkcją „Easy Charge”, która pozwala samodzielnie wyjąć baterię i naładować ją za pomocą kabla micro USB.

Okna dachowe

W dobie rosnących kosztów energii i świadomej ochrony środowiska ważny jest dobry bilans energetyczny. Nasze okna dachowe charakteryzują się optymalnymi i certyfikowanymi właściwościami izolacyjnymi oraz spełniają wysokie wymagania w zakresie efektywności energetycznej.

Nasze okna gwarantują:

  • Niższe koszty ogrzewania z fabrycznie zamontowanym Termo-blokiem WD na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej.
     
  • Ochronę przed chłodem z energooszczędnym pakietem 3-szybowy.
     
  • Ochronę przed wilgocią dzięki fartuchowi z folii paroizolacyjnej. 

Dowiedz się więcej o rolecie zewnętrznej

Aby odtworzyć video, zaakceptuj pliki cookies.
Znajdź dystrybutora produktów Roto w swojej okolicy
Po wpisaniu kodu pocztowego wyświetli się lista punktów dystrybucyjnych Roto wraz z danymi kontaktowymi w najbliższej okolicy.
Znajdź Dystrybutorakeyboard_arrow_right
Skuteczne zabezpieczenie przed upałem

Znajdź rolety zewnętrzne Roto

Efektywne zaciemnienie poddasza

Wybierz rolety wewnętrzne Roto

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Kontakt

autorenew