Sommer-Highlights-visual_PL_01

Nowa klamka.

Z technologią "Just Clean" - przeciwko zarazkom.

Trwała ochrona

Szczególnie dzisiaj mamy wysokie wymagania pod względem higieny i czystości. Unikamy dotykania przedmiotów dłońmi lub ściskania na powitanie.

Takie środki ostrożności są w pełni uzasadnione. Nasze dłonie łapią brud podczas dotykania drzwi, poręczy schodów, uchwytów w autobusie czy wózków sklepowych na skórze gromadzą się drobnoustroje, które potem lądują na klamce okna dachowego gdzieś w domu.

Nasza innowacyjna powłoka „Just Clean“ zawiera cząsteczki jonów srebrna, które zabijają drobnoustroje. W ciągu 24 godzin ich liczba ulega zmniejszeniu o 99,9 procent*. Ponadto uszlachetniona powierzchnia zapewnia skuteczną i trwałą ochronę.

Nowa klamka jest montowana seryjnie w oknach dachowych z serii Designo R3/R6/R7/R8. Do wszystkich innych modeli okien Designo i RotoQ można zamówić zestaw do samodzielnej wymiany.

 

*Skuteczność naszej powłoki zbadano i potwierdzono wg ISO 22196:2011 (pomiar aktywności antybakteryjnej na powierzchniach z tworzywa i innych nieporowatych powierzchniach).

Griff-visual
hr

Trwała ochrona dzięki powłoce z jonami srebra.

hr

Technologia „Just Clean” usuwa drobnoustroje.

hr

Nieszkodliwe dla organizmu ludzkiego.

KORZYŚCI

  • Antyseptyczne działanie ujawnia się natychmiast po dotknięciu klamki  okna dachowego
  • Jony srebra zapewniają trwałą ochronę powierzchni
  • Odporne na składniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV

Nowa roleta solarna.

Z funkcją „Easy Charge“ – niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych.

Teraz nasza roleta klasy Premium staje się jeszcze lepsza! Dzieje się tak, ponieważ roleta solarna posiada dodatkową funkcję szybkiego ładowania „Easy Charge“!

W sytuacji, gdy ładowanie przez panel solarny jest niemożliwe z powodu śniegu, liści lub zbyt małej ilości światła słonecznego, klient może natychmiast samodzielnie wyjąć baterię i naładować ją korzystając z przewodu micro USB. W ten sposób roleta jest przez cały czas gotowa do obsługi.

Akku-visual_PL
hr

Funkcja „Easy Charge“

Wygodne ładowanie baterii przez przewód micro USB gwarantuje zdolność do działania nawet wtedy, gdy nie ma możliwości ładowania baterii na panelu słonecznym.
hr

Zwycięzca testów TÜV

Numer 1 we wszystkich kategoriach: łatwość montażu, jakość produktu oraz łatwość użytkowania.
hr

Idealne rozwiązanie

Szybki i pewny montaż.

zwycięzca w ogólnej punktacji badania satysfakcji klientów na 2020 r. organizowanego przez TÜV Rheinland (Polska), przetestowany w katergoriach: jakość produktu, łatwość montażu oraz łatwość użytkowania. Obecnie testom poddawane są 3 rolety. Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie www.roto-dachfenster.de/testergebnisse.

 

Akku-details
data.tx_mask_rm_roto_slider_image.0.description

KORZYŚCI

  • Niezawodne działanie i pełna moc nawet przy długim braku światła słonecznego
  • Szybki montaż bez konieczności kładzenia kabli
  • Zaprogramowany przełącznik do sterowania
  • „Smart Home ready“ – łatwa integracja z różnymi systemami automatyki domowej
  • Pełny zakres działania nawet przy otwartym oknie dachowym
  • Możliwy montaż od wewnątrz

Nowe możliwości serwisu.

Montaż rolet. Usługi serwisowe.

Montaż rolet

Sezon letni, to czas, kiedy nasi klienci kupują rolety, a także okres, w którym Wasi wykonawcy mają wiele zleceń i odległe wolne terminy. 
Aby wesprzeć naszych Partnerów oferujemy pomoc w postaci profesjonalnego montażu. Usługa dotyczy montażu rolet wewnętrznych i zewnętrznych.

Jak skorzystać z naszej pomocy? 
Wystarczy zadzwonić pod numer 818 550 599  lub wysłać zapytanie poprzez formularz serwisowy online i zamówić usługę montażu w dogodnym terminie.
 

Usługi serwisowe

Z myślą o naszym Kliencie, oferujemy pogwarancyjne usługi naprawy produktów Roto. Zapraszamy do kierowania zapytań poprzez formularz serwisowy online i zamówienie usług montażu w dogodnym terminie.

Roto_WDF_R8_Einbau_Aalen_14__240
autorenew